Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zderaz | CR | 16,60 | 16,55 | 16,60 | 2023/09/03 | |
2. | Bechov | MB | 16,50 | 16,80 | 16,80 | 2022/05/14 | |
3. | Letohrad - Kunčice | UO | 16,36 | 16,81 | 16,81 | 2022/07/24 | |
4. | Bechov | MB | 16,85 | 16,76 | 16,85 | 2021/08/07 | |
5. | Košťálov | SM | 16,87 | 16,75 | 16,87 | 2023/09/16 | |
6. | Bechov | MB | 16,63 | 16,93 | 16,93 | 2023/05/27 | |
7. | Kosmonosy | MB | 16,73 | 16,98 | 16,98 | 2023/05/13 | |
8. | Sychrov | MB | 17,00 | 16,86 | 17,00 | 2023/06/10 | |
9. | Kosmonosy | MB | 17,02 | 16,81 | 17,02 | 2024/05/18 | |
10. | Krásná Ves | MB | 16,57 | 17,06 | 17,06 | 2022/07/16 | |
11. | Pěnčín | JN | 16,78 | 17,13 | 17,13 | 2023/08/26 | |
12. | Smidary | HK | 16,93 | 17,19 | 17,19 | 2024/05/04 | |
13. | Tanvald | JN | 17,24 | 17,15 | 17,24 | 2021/09/11 | |
14. | Dubenec | TU | 17,25 | 16,77 | 17,25 | 2022/07/02 | |
15. | Letohrad - Orlice | UO | 16,45 | 17,27 | 17,27 | 2022/07/23 | |
16. | Pšánky | HK | 16,80 | 17,30 | 17,30 | 2023/09/02 | |
17. | Dubenec | TU | 17,26 | 17,38 | 17,38 | 2023/07/01 | |
18. | Radimovice | LI | 17,39 | 17,17 | 17,39 | 2024/05/19 | |
19. | Libuň | JC | 17,18 | 17,52 | 17,52 | 2023/05/28 | |
20. | Libuň | JC | 17,60 | 17,20 | 17,60 | 2022/05/29 | |
21. | Tanvald | JN | 17,62 | 17,27 | 17,62 | 2022/09/10 | |
22. | Benešov u Semil | SM | 17,65 | 16,83 | 17,65 | 2023/09/23 | |
23. | Dneboh | MB | 16,65 | 17,67 | 17,67 | 2023/09/10 | |
24. | Dubenec | TU | 17,68 | 17,42 | 17,68 | 2022/07/02 | |
25. | Miřetice | BN | 17,68 | 17,73 | 17,73 | 2022/08/20 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť) | FNC | 15,50 | 2 | 14 | ||
2020/08/15 | Dalešice | FNC | 17,76 | 10 | 6 | ||
2020/09/20 | Kosmonosy | JL | 18,03 | 10 | 6 | ||
2020/09/26 | Benešov u Semil | JL | 19,49 | 11 | 5 | ||
2020/09/12 | Jeřmanice | FNC | 20,50 | 15 | 1 | ||
2020/09/13 | Radimovice | JL | NP | 22 | 0 | ||
2020/08/22 | Bukovno | FNC | NP | 20 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
19. místo PKL 20149. místo PKL 20155. místo PKL 201612. místo FNC 201612. místo FNC 20174. místo PKL 20171. místo PKL 20183. místo PKL 201917. místo FNC 20199. místo FNC 20201. místo PKL 20212. místo FNC 202110. místo JL 20218. místo JL 20221. místo FNC 202219. místo VČHL 20223. místo PKL 202216. místo FNC 20231. místo PKL 20232. místo JL 20233. místo VČHL 20242. místo JL 2024
Fire night cup
Tým: Březová , nejlepěí čas: 15,50 Útok,sklopka 2xB široké, body: 21 počet výsledků: 4x
Jizerská liga
Tým: Březová , nejlepěí čas: 18,03 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 11 počet výsledků: 3x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
SDH Březová | http://www.sdhbrezova.cz | PKL | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2020
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2020/08/15 | Dalešice, Dalešice | 20 | |
2020/08/22 | Bukovno, Bukovno | 16 | |
2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | 8 | |
2020/09/12 | Jeřmanice, Jeřmanice | 5 | |
2020/09/13 | Radimovice, Sychrovský pohár | 7 | |
2020/09/19 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 28 | |
2020/09/20 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 4 | |
2020/09/26 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 27 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře